Lincoln College
Antrenorat sportiv, educație și dezvoltare FdSc
Lincoln College - Lincoln College

Nivelul de salarizare al tuturor absolvenților de din Marea Britanie (în principal licențiați)

Salariul mediu £22438 £20448 £24818
Interval de 25-75 procente £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Programul FdSc Sports Coaching, Education and Development este un curs foarte vocațional care încorporează principiile învățării bazate pe muncă în toate modulele studiate.

Pe lângă elementele profesionale ale programului, cursanții studiază, de asemenea, o serie de teorii de bază care le facilitează dezvoltarea. De asemenea, studenții vor avea posibilitatea de a obține numeroase calificări recunoscute la nivel extern, prin utilizarea bursei de studii de carieră.

**Evaluări practice** **Examene scrise** **Portofolii de lucrări de curs** **Evaluări scrise**

Cerințe privind limba engleză

Nivel Detalii suplimentare
IELTS (Academic) 6

IELTS cu un scor general de 6,0 și un minim de 5,5 în fiecare componentă Calificări echivalente în limba engleză pot fi acceptate pentru solicitanții care au nevoie de viză

Costurile suplimentare ale cursurilor obligatorii vor fi plătite cu ajutorul Bursei pentru studii de carieră. Bursa Career Degree a fost înființată pentru a îmbunătăți programul academic al studenților noștri din învățământul superior și pentru a le sprijini studiile - ajutându-i pe studenții noștri să devină mai apți de angajare, mai pregătiți pentru industrie și mai bine pregătiți pentru viața de absolvent. O bursă de până la 500 de lire sterline pentru studenții cu normă întreagă pe parcursul programului lor, pentru a sprijini orice aspect al studiului independent sau costurile obligatorii specifice cursului. În plus, coordonatorilor de cursuri li se va aloca o plată suplimentară pe care o vor cheltui în fiecare an universitar pentru îmbunătățiri care vor sprijini dezvoltarea abilităților de angajare și progresul către un loc de muncă la nivel de absolvent. Studenții care doresc să aibă acces la oportunități care depășesc bursa pentru studii universitare de carieră pot face acest lucru pe cheltuiala lor. *Nu poate fi înlocuită cu bani, scutire de taxe sau fonduri de sprijin în natură Vă rugăm să consultați "Termenii și condițiile HE" complete pentru detalii privind costurile suplimentare de bibliotecă și de tipărire asociate acestui program.
Obțineți sfaturi cu privire la ce cursuri fundamentale sunt cele mai potrivite pentru a studia în continuare la Sports Coaching, Education and Development, FdSc, dacă nu îndepliniți cerințele minime în ceea ce privește scorul UCAS, A levels sau cerințele de limbă engleză.

Taxe de școlarizare Antrenorat sportiv, educație și dezvoltare FdSc

Taxele de școlarizare vor rămâne neschimbate pe toată durata înscrierii continue a unui student.

Echipament sportiv - £130 (obligatoriu); Verificare DBS - £48.20 (obligatoriu); Cursuri suplimentare de coaching (opționale) - costuri variabile.

Costurile suplimentare obligatorii ale cursurilor vor fi plătite cu ajutorul bursei pentru studii de carieră.

Bursa Career Degree a fost creată pentru a îmbunătăți programul academic al studenților noștri din învățământul superior și pentru a le sprijini studiile - ajutându-i pe studenții noștri să devină mai apți de angajare, mai pregătiți pentru industrie și mai bine pregătiți pentru viața de absolvent.

O bursă de până la 500 de lire sterline pentru studenții cu normă întreagă pe parcursul programului lor pentru a sprijini orice aspect al studiului independent sau costurile specifice obligatorii ale cursului.

În plus, coordonatorilor de cursuri li se va aloca o plată suplimentară care va fi cheltuită în fiecare an universitar pentru îmbunătățiri care vor sprijini dezvoltarea competențelor de angajare și progresul către un loc de muncă la nivel de absolvent.

*Nu poate fi înlocuită cu fonduri în numerar, scutire de taxe sau sprijin în natură.

Despre Lincoln College

Lincoln College este o instituție care oferă, în principal, cursuri și programe de perfecționare, situată în orașul englez Lincoln. Studenții se pot aștepta să găsească ateliere, studiouri și zone de studiu care sunt proiectate în conformitate cu standardele industriei, permițând utilizatorilor să își dezvolte abilitățile și cunoștințele în condiții de confort și siguranță.

Lista cu 23 cursuri de licență și masterat de la Lincoln College - Catalogul cursurilor

Componența studenților din Lincoln College

• Why choose Lincoln College Oxford?
  • English at Lincoln College Oxford

Fundația Chelsea Football Club Coaching și dezvoltare FD
(St Mary's University, Twickenham)
- - - £16320 - Twickenham În campus cu normă întreagă