Clasamente pentru Wroclaw University of Economics (Wroclaw University of Economics)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Wroclaw University of Economics
  • martie 2024: Scimago Institutions a anunțat cele mai recente rezultate din cu Wroclaw University of Economics în poziția 2920.
  • iulie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #2494.
  • iunie 2022: (Economy) actualizare. Wroclaw University of Economics obține locul 14.
  • iunie 2022: Wroclaw University of Economics clasează 45 în cel mai recent de la Perspektywy.

[Publicat 22 iunie, 2022]

Social:

Harta pentru Wroclaw University of Economics

Design interior

Wroclaw University of Economics ocupă locul 55 în Polonia în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 120 universităților din Polonia.

Wroclaw University of Economics ocupă locul 5 din Wroclaw în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 9 universități din Wroclaw.

Wroclaw University of Economics se găsește în Perspektywy University Ranking, Scimago Institutions Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Vedeți toate cele 4 clasamente pentru Wroclaw University of Economics.

Wroclaw University of Economics a obținut locul 45 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Wroclaw University of Economics.

Wroclaw University of Economics a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Afaceri. Ea se clasează pe locul 1 în (Logistics). Consultați toate clasamentele pe materii pentru Wroclaw University of Economics.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Wroclaw University of Economics se află pe locul 5 printre universitățile din Wroclaw și pe locul 55 printre universitățile din Polonia. Consultați toate clasamentele pentru Wroclaw University of Economics.

În clasamentul nostru meta, Wroclaw University of Economics se află pe locul 55 între toate universitățile din Polonia, iar University of Warsaw se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Wroclaw. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.