Clasamente pentru Warsaw School of Economics (Warsaw School of Economics)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Warsaw School of Economics
  • martie 2024: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #2879.
  • decembrie 2023: Urap a anunțat cele mai recente rezultate din cu Warsaw School of Economics în poziția 2969.
  • octombrie 2023: THE Times Higher Education, UK a anunțat cele mai recente rezultate din (Business and Economics) cu Warsaw School of Economics în poziția 601.
  • septembrie 2023: THE Times Higher Education, UK a anunțat cele mai recente rezultate din cu Warsaw School of Economics în poziția 1501.

[Publicat 22 iunie, 2022]

[Publicat 27 septembrie, 2023]

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 19 decembrie, 2023]
    • #2063

[Publicat 31 iulie, 2023]
    Clasamente de impact pentru THE World University - general
    [Publicat 01 iunie, 2023]

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Clasamente pe materii

Social:

Harta pentru Warsaw School of Economics

Design interior

Warsaw School of Economics ocupă locul 37 în Polonia în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 120 universităților din Polonia.

Warsaw School of Economics ocupă locul 6 din Varșovia în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 20 universități din Varșovia.

Warsaw School of Economics se găsește în Perspektywy University Ranking, THE World University Rankings, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall Vedeți toate cele 11 clasamente pentru Warsaw School of Economics.

Warsaw School of Economics a obținut locul 2 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Warsaw School of Economics.

Warsaw School of Economics a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Afaceri. Ea se clasează pe locul 1 în (Finance). Consultați toate clasamentele pe materii pentru Warsaw School of Economics.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Warsaw School of Economics se află pe locul 6 printre universitățile din Varșovia și pe locul 37 printre universitățile din Polonia. Consultați toate clasamentele pentru Warsaw School of Economics.

În clasamentul nostru meta, Warsaw School of Economics se află pe locul 37 între toate universitățile din Polonia, iar University of Warsaw se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Varșovia. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.