Clasamente pentru University of Veterinary Medicine in Kosice (University of Veterinary Medicine in Kosice)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru University of Veterinary Medicine in Kosice
  • martie 2024: University of Veterinary Medicine in Kosice clasează 2111 în cel mai recent de la Scimago Institutions.
  • iulie 2023: actualizare. University of Veterinary Medicine in Kosice obține locul 4580.
  • mai 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #1199.
  • mai 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #711.

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 31 iulie, 2023]

Despre University of Veterinary Medicine in Kosice

Elemente cheie

Anul fondării:
1949
Telefon:
Adresă:
4181, Cașovia
Slovacia
Site web:
Social:

Harta pentru University of Veterinary Medicine in Kosice

Design interior

University of Veterinary Medicine in Kosice ocupă locul 8 în Slovacia în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 32 universităților din Slovacia.

University of Veterinary Medicine in Kosice ocupă locul 3 din Cașovia în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 4 universități din Cașovia.

University of Veterinary Medicine in Kosice se găsește în Scimago Institutions Rankings, RUR World University Rankings, RUR Reputation Ranking, RUR Academic Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Vedeți toate cele 5 clasamente pentru University of Veterinary Medicine in Kosice.

University of Veterinary Medicine in Kosice a obținut locul 711 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru University of Veterinary Medicine in Kosice.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, University of Veterinary Medicine in Kosice se află pe locul 3 printre universitățile din Cașovia și pe locul 8 printre universitățile din Slovacia. Consultați toate clasamentele pentru University of Veterinary Medicine in Kosice.

În clasamentul nostru meta, University of Veterinary Medicine in Kosice se află pe locul 8 între toate universitățile din Slovacia, iar Comenius University in Bratislava se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Cașovia. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.