Clasamente pentru The University of the South Pacific (The University of the South Pacific)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru The University of the South Pacific
  • martie 2024: The University of the South Pacific clasează 2971 în cel mai recent de la Scimago Institutions.
  • decembrie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #2395.
  • decembrie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #1201.
  • octombrie 2023: (Textile Science and Engineering) actualizare. The University of the South Pacific obține locul 201.

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Clasamente pe materii

Studii socio-umaniste

Științe sociale

[Publicat 19 octombrie, 2023]

Cele mai bune clasări pe materii pentru The University of the South Pacific

Științe sociale THE World University Rankings by Subject
Studii socio-umaniste

Despre The University of the South Pacific

Elemente cheie

Anul fondării:
1968
Telefon:
Adresă:
Private Mail Box
Suva
Fiji
Site web:
Social:

Harta pentru The University of the South Pacific

Design interior

The University of the South Pacific ocupă locul 0 în Fiji în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 3 universităților din Fiji.

The University of the South Pacific ocupă locul 2 din Suva în clasamentul nostru meta.

The University of the South Pacific a obținut locul 401 în Clasamente de impact pentru THE World University - general. Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru The University of the South Pacific.

The University of the South Pacific a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Afaceri. Ea se clasează pe locul 201 în (Hospitality & Tourism Management). Consultați toate clasamentele pe materii pentru The University of the South Pacific.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, The University of the South Pacific se află pe locul 2 printre universitățile din Suva și pe locul 0 printre universitățile din Fiji. Consultați toate clasamentele pentru The University of the South Pacific.