Clasamente pentru Tashkent University of Information Technology (Tashkent University of Information Technology)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Tashkent University of Information Technology
  • martie 2024: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #4620.
  • noiembrie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #651.
  • iulie 2023: actualizare. Tashkent University of Information Technology obține locul 4444.
  • iunie 2023: THE Times Higher Education, UK a anunțat cele mai recente rezultate din Clasamente de impact pentru THE World University - general cu Tashkent University of Information Technology în poziția 1001.

Despre Tashkent University of Information Technology

Elemente cheie

Telefon:
Adresă:
108, Amir Temur
100084, Tașkent
Uzbekistan
Site web:
Social:

Harta pentru Tashkent University of Information Technology

Design interior

Tashkent University of Information Technology ocupă locul 0 în Uzbekistan în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 57 universităților din Uzbekistan.

Tashkent University of Information Technology ocupă locul 20 din Tașkent în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 28 universități din Tașkent.

Tashkent University of Information Technology a obținut locul 651 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Tashkent University of Information Technology.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Tashkent University of Information Technology se află pe locul 20 printre universitățile din Tașkent și pe locul 0 printre universitățile din Uzbekistan. Consultați toate clasamentele pentru Tashkent University of Information Technology.