Clasamente pentru Sudan University Of Science & Technology (Sudan University Of Science & Technology)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Sudan University Of Science & Technology
  • martie 2024: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #3686.
  • octombrie 2023: Noua ediție a . Sudan University Of Science & Technology clasat #131.
  • iulie 2023: Sudan University Of Science & Technology clasează 2230 în cel mai recent de la Webometrics.
  • iunie 2023: Noua ediție a . Sudan University Of Science & Technology clasat #1401.

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Despre Sudan University Of Science & Technology

Elemente cheie

Anul fondării:
1902
Telefon:
Adresă:
PO Box 407
Khartoum
Sudan
Site web:
Social:

Harta pentru Sudan University Of Science & Technology

Design interior

Sudan University Of Science & Technology ocupă locul 0 în Sudan în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 29 universităților din Sudan.

Sudan University Of Science & Technology ocupă locul 7 din Khartoum în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 13 universități din Khartoum.

Sudan University Of Science & Technology a obținut locul 131 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Sudan University Of Science & Technology.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Sudan University Of Science & Technology se află pe locul 7 printre universitățile din Khartoum și pe locul 0 printre universitățile din Sudan. Consultați toate clasamentele pentru Sudan University Of Science & Technology.