Clasamente pentru Kumoh National Institute of Technology (Kumoh National Institute of Technology)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Kumoh National Institute of Technology
  • martie 2024: Kumoh National Institute of Technology clasează 1539 în cel mai recent de la Scimago Institutions.
  • decembrie 2023: Noua ediție a . Kumoh National Institute of Technology clasat #1970.
  • noiembrie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #751.
  • octombrie 2023: ShanghaiRanking Consultancy a anunțat cele mai recente rezultate din (Textile Science and Engineering) cu Kumoh National Institute of Technology în poziția 201.

[Publicat 08 noiembrie, 2023]

Social:

Harta pentru Kumoh National Institute of Technology

Design interior

Kumoh National Institute of Technology ocupă locul 57 în Coreea de Sud în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 238 universităților din Coreea de Sud.

Kumoh National Institute of Technology ocupă locul 1 din Gumi în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 3 universități din Gumi.

Kumoh National Institute of Technology se găsește în QS University Rankings: Asia, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Vedeți toate cele 6 clasamente pentru Kumoh National Institute of Technology.

Kumoh National Institute of Technology a obținut locul 751 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Kumoh National Institute of Technology.

Kumoh National Institute of Technology a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Inginerie. Ea se clasează pe locul 201 în (Telecommunication Engineering). Consultați toate clasamentele pe materii pentru Kumoh National Institute of Technology.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Kumoh National Institute of Technology se află pe locul 1 printre universitățile din Gumi și pe locul 57 printre universitățile din Coreea de Sud. Consultați toate clasamentele pentru Kumoh National Institute of Technology.

În clasamentul nostru meta, Kumoh National Institute of Technology se află pe locul 57 între toate universitățile din Coreea de Sud, iar Seoul National University se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Gumi. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.