Clasamente pentru Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi (Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi
  • martie 2024: Noua ediție a . Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi clasat #4688.
  • noiembrie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #281.
  • iulie 2023: Webometrics a anunțat cele mai recente rezultate din cu Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi în poziția 4118.
  • iunie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #851.

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Despre Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi

Elemente cheie

Telefon:
Adresă:
56. Mira Avenue
720042, Bișkek
Kârgâzstan
Site web:
Social:

Harta pentru Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi

Design interior

Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi ocupă locul 0 în Kârgâzstan în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 24 universităților din Kârgâzstan.

Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi ocupă locul 15 din Bișkek în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 21 universități din Bișkek.

Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi a obținut locul 156 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi.

Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Limbă și literatură. Ea se clasează pe locul 301 în (Modern Langugages). Consultați toate clasamentele pe materii pentru Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi se află pe locul 15 printre universitățile din Bișkek și pe locul 0 printre universitățile din Kârgâzstan. Consultați toate clasamentele pentru Kirgizistan-Türkiye Manas Üniversitesi.