Clasamente pentru Juárez Autónoma de Tabasco University (Juárez Autónoma de Tabasco University)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Juárez Autónoma de Tabasco University
  • martie 2024: Noua ediție a . Juárez Autónoma de Tabasco University clasat #3696.
  • decembrie 2023: actualizare. Juárez Autónoma de Tabasco University obține locul 2874.
  • septembrie 2023: Noua ediție a Clasamente universitare QS: America Latină și Caraibe. Juárez Autónoma de Tabasco University clasat #301.
  • iulie 2023: Webometrics a anunțat cele mai recente rezultate din cu Juárez Autónoma de Tabasco University în poziția 4586.

[Publicat 01 aprilie, 2020]
    Clasamente universitare QS: America Latină și Caraibe
    [Publicat 13 septembrie, 2023]

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 19 decembrie, 2023]

[Publicat 06 septembrie, 2021]

[Publicat 31 iulie, 2023]

Despre Juárez Autónoma de Tabasco University

Elemente cheie

Anul fondării:
1958
Telefon:
Adresă:
Avenida Universidad s/n Zona de la Cultura, Colonia Magisterial
86040, Villahermosa
Mexic
Site web:
Social:

Harta pentru Juárez Autónoma de Tabasco University

Design interior

Juárez Autónoma de Tabasco University ocupă locul 51 în Mexic în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 519 universităților din Mexic.

Juárez Autónoma de Tabasco University ocupă locul 1 din Villahermosa în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 5 universități din Villahermosa.

Juárez Autónoma de Tabasco University se găsește în América Economía Best Mexican Universities, QS University Rankings: Latin America & The Caribbean, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, StuDocu World University Ranking - Latin America, Webometrics Ranking Web of Universities Vedeți toate cele 6 clasamente pentru Juárez Autónoma de Tabasco University.

Juárez Autónoma de Tabasco University a obținut locul 28 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Juárez Autónoma de Tabasco University.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Juárez Autónoma de Tabasco University se află pe locul 1 printre universitățile din Villahermosa și pe locul 51 printre universitățile din Mexic. Consultați toate clasamentele pentru Juárez Autónoma de Tabasco University.

În clasamentul nostru meta, Juárez Autónoma de Tabasco University se află pe locul 51 între toate universitățile din Mexic, iar National Autonomous University of Mexico se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Villahermosa. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.