Clasamente pentru Ibero-American University (Ibero-American University)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Ibero-American University
  • martie 2024: Ibero-American University clasează 2320 în cel mai recent de la Scimago Institutions.
  • octombrie 2023: (Textile Science and Engineering) actualizare. Ibero-American University obține locul 401.
  • iunie 2023: British Quacquarelli Symonds, UK a anunțat cele mai recente rezultate din cu Ibero-American University în poziția 691.
  • martie 2023: (Business & Management Studies) actualizare. Ibero-American University obține locul 151.

[Publicat 27 iunie, 2023]

[Publicat 23 septembrie, 2021]

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 25 aprilie, 2022]

[Publicat 06 septembrie, 2021]

[Publicat 11 august, 2022]

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Clasamente pe materii

Social:

Harta pentru Ibero-American University

Design interior

Ibero-American University ocupă locul 16 în Mexic în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 519 universităților din Mexic.

Ibero-American University ocupă locul 7 din Ciudad de México în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 39 universități din Ciudad de México.

Ibero-American University se găsește în QS World University Rankings, QS Employability Rankings, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, StuDocu World University Ranking - Latin America, UniRank 4icu: Top 200 Spanish-Speaking Universities in the World Vedeți toate cele 8 clasamente pentru Ibero-American University.

Ibero-American University a obținut locul 35 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Ibero-American University.

Ibero-American University a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Arte vizuale și interpretare. Ea se clasează pe locul 101 în (Art & Design). Consultați toate clasamentele pe materii pentru Ibero-American University.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Ibero-American University se află pe locul 7 printre universitățile din Ciudad de México și pe locul 16 printre universitățile din Mexic. Consultați toate clasamentele pentru Ibero-American University.

În clasamentul nostru meta, Ibero-American University se află pe locul 16 între toate universitățile din Mexic, iar National Autonomous University of Mexico se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Ciudad de México. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.