Clasamente pentru HUTECH University of Technology (HUTECH University of Technology)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru HUTECH University of Technology
  • martie 2024: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #1739.
  • decembrie 2023: Urap a anunțat cele mai recente rezultate din cu HUTECH University of Technology în poziția 1803.
  • octombrie 2023: Publicarea site-ului (Textile Science and Engineering). Poziția în clasament #301.
  • iulie 2023: HUTECH University of Technology clasează 6820 în cel mai recent de la Webometrics.

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 19 decembrie, 2023]

[Publicat 31 iulie, 2023]

Despre HUTECH University of Technology

Elemente cheie

Telefon:
Adresă:
144/24 Dien Bien Phu Street, Ward 25, Binh Thanh District
Ho Chi Minh
Vietnam
Site web:
Social:

Harta pentru HUTECH University of Technology

Design interior

HUTECH University of Technology ocupă locul 7 în Vietnam în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 48 universităților din Vietnam.

HUTECH University of Technology ocupă locul 3 din Ho Chi Minh în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 19 universități din Ho Chi Minh.

HUTECH University of Technology se găsește în Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, RUR World University Rankings, RUR Reputation Ranking, RUR Academic Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Vedeți toate cele 7 clasamente pentru HUTECH University of Technology.

HUTECH University of Technology a obținut locul 349 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru HUTECH University of Technology.

HUTECH University of Technology a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Informatică. Ea se clasează pe locul 301 în (Computer Science & Engineering). Consultați toate clasamentele pe materii pentru HUTECH University of Technology.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, HUTECH University of Technology se află pe locul 3 printre universitățile din Ho Chi Minh și pe locul 7 printre universitățile din Vietnam. Consultați toate clasamentele pentru HUTECH University of Technology.

În clasamentul nostru meta, HUTECH University of Technology se află pe locul 7 între toate universitățile din Vietnam, iar Duy Tan University se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din Ho Chi Minh. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.