Clasamente pentru Bucharest Academy of Economic Studies (Bucharest Academy of Economic Studies)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Bucharest Academy of Economic Studies
  • martie 2024: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #2104.
  • decembrie 2023: Publicarea site-ului . Poziția în clasament #1261.
  • octombrie 2023: Publicarea site-ului (Business and Economics). Poziția în clasament #601.
  • septembrie 2023: actualizare. Bucharest Academy of Economic Studies obține locul 801.

[Publicat 27 septembrie, 2023]

[Publicat 19 octombrie, 2021]

[Publicat 15 decembrie, 2021]

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 19 decembrie, 2023]

[Publicat 31 iulie, 2023]
    Clasamente de impact pentru THE World University - general
    [Publicat 01 iunie, 2023]

[Publicat 11 mai, 2022]

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Clasamente pe materii

Social:

Harta pentru Bucharest Academy of Economic Studies

Design interior

Bucharest Academy of Economic Studies ocupă locul 7 în România în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 66 universităților din România.

Bucharest Academy of Economic Studies ocupă locul 3 din București în clasamentul nostru meta. Consultați clasamentele tuturor celor 21 universități din București.

Bucharest Academy of Economic Studies se găsește în THE World University Rankings, THE Emerging Economies University Ranking - Times Higher Education, QS University Rankings: EECA Emerging Europe & Central Asia, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities și altele. Vedeți toate cele 11 clasamente pentru Bucharest Academy of Economic Studies.

Bucharest Academy of Economic Studies a obținut locul 157 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Bucharest Academy of Economic Studies.

Bucharest Academy of Economic Studies a obținut cea mai bună poziție în clasament pentru Afaceri. Ea se clasează pe locul 250 în (Sustainable & Renewable Energy). Consultați toate clasamentele pe materii pentru Bucharest Academy of Economic Studies.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Bucharest Academy of Economic Studies se află pe locul 3 printre universitățile din București și pe locul 7 printre universitățile din România. Consultați toate clasamentele pentru Bucharest Academy of Economic Studies.

În clasamentul nostru meta, Bucharest Academy of Economic Studies se află pe locul 7 între toate universitățile din România, iar Babes-Bolyai University se află pe locul 1. Consultați toate clasamentele universităților din București. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.