Clasamente pentru Asia Pacific University of Technology and Innovation (Asia Pacific University of Technology and Innovation)

Ultimele actualizări ale clasamentului pentru Asia Pacific University of Technology and Innovation
  • martie 2024: Scimago Institutions a anunțat cele mai recente rezultate din cu Asia Pacific University of Technology and Innovation în poziția 3595.
  • decembrie 2023: Noua ediție a . Asia Pacific University of Technology and Innovation clasat #1151.
  • noiembrie 2023: Asia Pacific University of Technology and Innovation clasează 213 în cel mai recent de la British Quacquarelli Symonds, UK.
  • iulie 2023: Noua ediție a . Asia Pacific University of Technology and Innovation clasat #3295.

[Publicat 27 iunie, 2023]

[Publicat 08 noiembrie, 2023]

[Publicat 06 martie, 2024]

[Publicat 05 decembrie, 2023]

[Publicat 31 iulie, 2023]

Clasări vechi în clasamentele universitare globale TOP

Despre Asia Pacific University of Technology and Innovation

Elemente cheie

Telefon:
+60 3-8996 1000
Adresă:
Kuala Lumpur, Malaysia
Bukit Jalil
Malaezia
Site web:
Social:

Harta pentru Asia Pacific University of Technology and Innovation

Design interior

Asia Pacific University of Technology and Innovation ocupă locul 25 în Malaezia în clasamentul nostru meta, format din 112 clasamente de universități. Consultați clasamentele tuturor 70 universităților din Malaezia.

Asia Pacific University of Technology and Innovation ocupă locul 1 din Bukit Jalil în clasamentul nostru meta.

Asia Pacific University of Technology and Innovation se găsește în QS World University Rankings, QS University Rankings: Asia, Scimago Institutions Rankings, QS World University Rankings: Sustainability, Webometrics Ranking Web of Universities Vedeți toate cele 5 clasamente pentru Asia Pacific University of Technology and Innovation.

Asia Pacific University of Technology and Innovation a obținut locul 213 în . Aceasta este cea mai bună clasare a universității din cele 112 clasamente urmărite pe site-ul nostru. Vedeți toate clasamentele pentru Asia Pacific University of Technology and Innovation.

Un număr mare de clasamente includ sondaje în rândul cadrelor universitare, cu privire la reputația instituțiilor. În clasamentul nostru meta de 112 clasamente universitare, Asia Pacific University of Technology and Innovation se află pe locul 1 printre universitățile din Bukit Jalil și pe locul 25 printre universitățile din Malaezia. Consultați toate clasamentele pentru Asia Pacific University of Technology and Innovation.

În clasamentul nostru meta, Asia Pacific University of Technology and Innovation se află pe locul 25 între toate universitățile din Malaezia, iar University of Malaya se află pe locul 1. În afară de clasamente, poate doriți să vedeți și evaluările primite de la studenții care au participat la cursuri la aceste universități.