Grimsby Institute
Inginerie electrică și electronică Top-up HND
Grimsby Institute - Grimsby Institute

Mai jos puteți vedea recenzii pentru cursuri de la 20 absolvenți de Electrical and Electronic Engineering Top-up HND și pentru alte cursuri de CAH25 de la Grimsby Institute pentru fiecare dintre întrebările din chestionar, comparate cu media pentru toate cursurile de licență din UK pentru CAH25.

Nivelul de salarizare al tuturor absolvenților de din Marea Britanie (în principal licențiați)

Salariul mediu £20903 £17931 £21753
Interval de 25-75 procente £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

**Programul evaluează domeniile de bază ale ingineriei, proiectării, proceselor, sistemelor și tehnologiei, inclusiv diverse ramuri ale științei și matematicii.

Acesta este conceput pentru a le oferi studenților care doresc să își dezvolte cariera într-o serie de cariere, cum ar fi Proiectarea și implementarea circuitelor electronice, energie electrică (generarea și distribuția de energie) și multe alte căi de carieră în inginerie. HND le oferă studenților care dețin deja un HNC într-o disciplină de inginerie o înțelegere sporită a subiectelor de inginerie.

Acest curs este conceput în principal pentru învățarea față în față, cu participarea la lecții în timpul orelor specificate în documentul de validare. Cu toate acestea, pot exista perioade de studiu în care guvernul recomandă TEC Partnership că nu este sigur să se deschidă campusurile sau există un acces limitat din cauza măsurilor de distanțare socială. În cazul în care campusul este închis, TEC Partnership va susține sesiunile online și vă va oferi sprijinul și resursele necesare de la distanță. În cazul în care accesul este limitat din cauza măsurilor de distanțare socială, se va adopta un model mixt, în care unele lecții se vor desfășura în grupuri mici, iar altele vor folosi sesiuni și sprijin online.

Metodele de evaluare includ o combinație de evaluări scrise și practice, care trebuie prezentate la termenele stabilite.

Obțineți sfaturi cu privire la ce cursuri fundamentale sunt cele mai potrivite pentru a studia în continuare la Electrical and Electronic Engineering Top-up, HND, dacă nu îndepliniți cerințele minime în ceea ce privește scorul UCAS, A levels sau cerințele de limbă engleză.

Taxe de școlarizare Inginerie electrică și electronică Top-up HND

Costurile de cazare sunt de 85-105 lire sterline pe săptămână.

Despre Grimsby Institute

Grimsby Institute este un colegiu care își concentrează ofertele academice asupra educației ulterioare, a învățământului superior și a experienței de muncă prin intermediul stagiilor de ucenicie. Campusul principal al institutului este situat în orașul portuar englez Grimsby. Studenții de la sediul din Nuns Corner se bucură de o atmosferă vibrantă și plină de viață, alături de alți aproximativ 16.000 de cursanți, și de acces la facilități precum un teatru, o sală de fitness, o grădiniță și multe altele.

Lista cu 50 cursuri de licență și masterat de la Grimsby Institute - Catalogul cursurilor

Componența studenților din Grimsby Institute

• What the students say about our BA (Hons) Digital Film & Television Production

University Centre Grimsby